Terugblik GBC Zomerbijeenkomst bij Be Quick

De zomerbijeenkomst van de Goudse Business Club bij G.L.T.C. Be Quick was met ruim 70 aanwezigen een van de drukstbezochte bijeenkomsten ooit. Het werd een sportieve, gezellige en bovenal verbindende avond.

Velen trapten de avond sportief af met de padelclinic onder begeleiding van de ervaren instructeurs van Be Quick. Ook was er gelegenheid om vrij te spelen, waardoor zowel beginnende als ervaren padellers volop konden genieten van de banen.

Aan het begin van het avondprogramma namen we samen een moment van stilte voor ons onlangs overleden lid Pieter van Vliet. Een moment van respect, herinnering en verbinding. Het liet ons voelen dat achter iedere ondernemer en professional vooral een mens schuilt en dat we er niet alleen zijn om successen met elkaar te delen, maar ook om samen stil te staan bij verlies.

Vervolgens nam Maurits ter Meulen ons mee in de geschiedenis van Be Quick en de indrukwekkende groei die de vereniging de afgelopen jaren heeft doorgemaakt. Naast het tennissen kan er door de stijgende populariteit van padel in de nabije toekomst zelfs een vierde padelbaan worden geopend.

Leo Verzijl van VS Sports klom op de “zeepkist” en vertelde ons over hoe hij wereldwijd zijn klanten voorziet van op maat gemaakte sportschoenen om pijnvrij te sporten.

Daarna was het tijd om volop te genieten van een uitstekend verzorgde barbecue, mogelijk gemaakt door ons clublid Catering Delicious. De muzikale omlijsting werd verzorgd door Armand Faaij van Superfuif.

Ook mochten we vele belangstellenden verwelkomen, waarvan er meerderen ook aangegeven hebben lid te willen worden. Lees je dit en ben je nog geen lid? Kom ook eens vrijblijvend met ons kennismaken!