Voor de maart-meeting waren we te gast bij VDS Kunststoffen in Gouda. We werden bijzonder enthousiast ontvangen door eigenaren Koos en Hans, die ons een warm welkom gaven in hun bedrijf.
Tijdens een uitgebreide rondleiding door de fabriek namen Koos en Hans ons stap voor stap mee in het productieproces. Van grondstof tot eindproduct kregen we een goed beeld van de techniek, precisie en het vakmanschap dat komt kijken bij het werken met kunststoffen. De uitleg en demonstraties maakten het een interessante en leerzame ervaring voor alle aanwezigen.
Een extra leuk onderdeel van de avond was dat alle aanwezigen de kans kregen om een eigen lasergesneden naamplaatje te laten maken. Een mooi en persoonlijk aandenken aan deze bijzondere bijeenkomst.
Na de rondleiding was er volop gelegenheid om bij te praten en te netwerken. Binnen stond een frietkar klaar met heerlijke snacks, wat zorgde voor een ontspannen en gezellige afsluiting van de avond.
Met een inspirerend kijkje achter de schermen, een warm ontvangst en een goede sfeer kijken we terug op een leuke en leerzame avond met de Goudse Businessclub. Dank aan VDS Kunststoffen voor de gastvrijheid.




